Lombard Szczecin

Umowę pożyczki sporządzamy na podstawie jednego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Jedynym kryterium uzyskania pożyczki jest zastaw, który musi być własnością Pożyczkobiorcy.

Przyjmujemy w zastaw wszystko co przedstawia wartość handlową. Zastawem może być złoto, sprzęt rtv, agd, elektronarzędzia, elektronika, telefon, samochód, nieruchomość i inne. Zapewniamy minimum formalności oraz maksymalnie wysokie wyceny wartości Państwa zastawów. Przedmioty pozostawione u nas są odpowiednio zabezpieczone i przechowywane z należytą starannością. Po spłaceniu kwoty pożyczki, określonej w umowie, odbierają Państwo swoje zastawy w stanie niepogorszonym.

Zdajemy sobie sprawę, że wizyta w Lombardzie nie jest rzeczą przyjemną. W większości przypadków, to trudna sytuacja życiowa zmusza Państwa do zaciągnięcia pożyczki. Dla wielu osób pożyczanie pieniędzy nie jest sprawą łatwą. Ze zrozumiałych względów możecie się Państwo czuć skrępowani czy zakłopotani. Dlatego też, Lombard „GALAXY GSM” zapewnia miłą i profesjonalną obsługę oraz elastyczność i dyskrecję. U nas klient nie jest obsługiwany w sposób lekceważący, na stojąco i zza krat.

Podejmując współpracę z nami, podczas prowadzonych negocjacji, można wygodnie usiąść w klimatyzowanym pomieszczeniu, oraz porozmawiać z naszym pracownikiem twarzą w twarz. Nie pobieramy prowizji z góry.

Cała kwota wyceny zastawu wypłacana jest do rąk własnych Klienta.